תוצאות ופירוט זכיות

  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    הליגה האירופית, בית 1

    19.10.17 | 18:00 FOOT פ.צ. אסטנה - מכבי תל אביב

    • 90 דק' 4 - 0
      ‮1X2‬ פ.צ. אסטנה
      הימור יתרון פ.צ. אסטנה (‪-‬1)
      סך הכל שערים 4‪+‬
      סה"כ קרנות טווחים בין 0 ל 8
      מעל/מתחת קרנות מתחת 10.5
      יותר קרנות עם יתרון פ.צ. אסטנה (‪-‬0.5) , מכבי תל אביב (‪+‬1.5)
      קרן ראשונה פ.צ. אסטנה
      מעל/מתחת שערים וידאר קיארטנסון ‪-‬ מתחת 1
      מעל/מתחת שערים ניק בלקמן ‪-‬ מתחת 1
      האם כל קבוצה תבקיע? כן/לא לא
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מספר שערים זהה
      מעל/מתחת נבדלים מעל 4.5
      חילוף ראשון מכבי תל אביב
      תוצאה מדויקת 4 - 0
      מחצית/סיום פ.צ. אסטנה ‪-‬ פ.צ. אסטנה
      מבקיע שער ראשון פטריק טוומאסי
      תוצאה ושערים משולב פ.צ. אסטנה ומעל 2.5
    • מחצית ראשונה 2 - 0
      ‮1X2‬ פ.צ. אסטנה
      מעל/מתחת שערים מעל 1.5
    • מחצית שנייה 2 - 0
      ‮1X2‬ פ.צ. אסטנה
      מעל/מתחת שערים מעל 1.5
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    הליגה האירופית, בית 7

    19.10.17 | 20:00 FOOT הפועל באר שבע - סטיאווה בוקרשט

    • 90 דק'
      חילוף ראשון סטיאווה בוקרשט
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    גביע ארגנטינאי

    19.10.17 | 03:10 FOOT ריבר פלייט - קלאב אטלנטה

    • 90 דק' 4 - 1
      ‮1X2‬ ריבר פלייט
      תוצאה מדויקת 4 - 1
      מחצית/סיום ריבר פלייט ‪-‬ ריבר פלייט
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    בוליביאנית ראשונה, קלאוסורה

    19.10.17 | 03:30 FOOT אוריינטה פטרולמרו - קלאב בוליבאר

    • 90 דק' 5 - 1
      ‮1X2‬ אוריינטה פטרולמרו
      תוצאה מדויקת 5 - 1
      מחצית/סיום אוריינטה פטרולמרו ‪-‬ אוריינטה פטרולמרו

    19.10.17 | 02:00 FOOT נאסיונל פוטוסי - ספורט בויס

    • 90 דק' 3 - 2
      ‮1X2‬ נאסיונל פוטוסי
      תוצאה מדויקת 3 - 2
      מחצית/סיום נאסיונל פוטוסי ‪-‬ נאסיונל פוטוסי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    ברזילאית ראשונה

    19.10.17 | 02:45 FOOT אבאי - בוטאפוגו

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ x
      הימור יתרון אבאי (‪+‬1)
      תוצאה מדויקת 1 - 1
      מחצית/סיום x ‪-‬ x

    19.10.17 | 02:45 FOOT פלומיננזה - סאו פאולו

    • 90 דק' 3 - 1
      ‮1X2‬ פלומיננזה
      הימור יתרון פלומיננזה (‪-‬1) , פלומיננזה (‪+‬1)
      תוצאה מדויקת 3 - 1
      מחצית/סיום פלומיננזה ‪-‬ פלומיננזה

    19.10.17 | 02:45 FOOT קורינתיאנס - גרמיו

    • 90 דק' 0 - 0
      ‮1X2‬ x
      הימור יתרון גרמיו (‪+‬1)
      תוצאה מדויקת 0 - 0
      מחצית/סיום x ‪-‬ x

    19.10.17 | 02:00 FOOT אתלטיקו מיניירו - שאפוקואנסה

    • 90 דק' 2 - 3
      ‮1X2‬ שאפוקואנסה
      הימור יתרון שאפוקואנסה (‪+‬1)
      תוצאה מדויקת 2 - 3
      מחצית/סיום שאפוקואנסה ‪-‬ שאפוקואנסה

    19.10.17 | 00:30 FOOT אתלטיקו גויאניינסה - ואסקו דה גמא

    • 90 דק' 0 - 1
      ‮1X2‬ ואסקו דה גמא
      הימור יתרון x (‪-‬1) , ואסקו דה גמא (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 0 - 1
      מחצית/סיום ואסקו דה גמא ‪-‬ ואסקו דה גמא

    19.10.17 | 00:30 FOOT קוריטיבה - קרוזיירו

    • 90 דק' 1 - 0
      ‮1X2‬ קוריטיבה
      הימור יתרון קוריטיבה (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 1 - 0
      מחצית/סיום קוריטיבה ‪-‬ קוריטיבה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    גביע צ'יליאני

    19.10.17 | 03:00 FOOT אוניברסידד דה צ'ילה - אנטופגסטה

    • 90 דק' 2 - 0
      ‮1X2‬ אוניברסידד דה צ'ילה
      תוצאה מדויקת 2 - 0
      מחצית/סיום אוניברסידד דה צ'ילה ‪-‬ אוניברסידד דה צ'ילה

    19.10.17 | 00:00 FOOT סנטיאגו וונדררס - הואצ'יפטו

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ x
      הימור יתרון הואצ'יפטו (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 1 - 1
      מחצית/סיום סנטיאגו וונדררס ‪-‬ x
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    גביע קולומביאני

    19.10.17 | 03:00 FOOT אינדפדיינטה מדיין - קלאב דפורטיבו ג'וניור

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ x
      תוצאה מדויקת 1 - 1
      מחצית/סיום אינדפדיינטה מדיין ‪-‬ x
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    קולומביאנית שניה, קלאוסורה

    19.10.17 | 03:30 FOOT ולאדופר - יוניברסיטריו דה פופויאן

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ x
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'כית ראשונה

    19.10.17 | 19:00 FOOT דוקלה פראג - סלובצקו

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ x
      הימור יתרון סלובצקו (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 1 - 1
      מחצית/סיום סלובצקו ‪-‬ x
    • מחצית ראשונה 0 - 1
      ‮1X2‬ סלובצקו
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    אקוודורית ראשונה, שלב שני

    19.10.17 | 04:15 FOOT דפורטיבו קואנקה - קלאן ז'ובניל

    • 90 דק' 3 - 0
      ‮1X2‬ דפורטיבו קואנקה
      תוצאה מדויקת 3 - 0
      מחצית/סיום x ‪-‬ דפורטיבו קואנקה

    19.10.17 | 03:30 FOOT ברצלונה ספורטינג קלאב - אל נאסיונל קיטו

    • 90 דק' 1 - 2
      ‮1X2‬ אל נאסיונל קיטו
      תוצאה מדויקת 1 - 2
      מחצית/סיום x ‪-‬ אל נאסיונל קיטו

    19.10.17 | 03:15 FOOT ליגה דפורטיבו קיטו - פוארצה אמרייה

    • 90 דק' 3 - 1
      ‮1X2‬ ליגה דפורטיבו קיטו
      תוצאה מדויקת 3 - 1
      מחצית/סיום ליגה דפורטיבו קיטו ‪-‬ ליגה דפורטיבו קיטו

    19.10.17 | 02:00 FOOT גוואיקיל - אוניברסידד קתוליקה אקוודור

    • 90 דק' 2 - 1
      ‮1X2‬ גוואיקיל
      תוצאה מדויקת 2 - 1
      מחצית/סיום גוואיקיל ‪-‬ גוואיקיל
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    מצרית ראשונה

    19.10.17 | 18:00 FOOT מיסר אלמקאסה - אנפי

    • 90 דק' 1 - 2
      ‮1X2‬ אנפי
      הימור יתרון אנפי (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 1 - 2
      מחצית/סיום x ‪-‬ אנפי
    • מחצית ראשונה 1 - 1
      ‮1X2‬ x

    19.10.17 | 15:45 FOOT אל נאסר קהיר - אל אסיוטי

    • 90 דק' 2 - 2
      ‮1X2‬ x
      הימור יתרון אל אסיוטי (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 2 - 2
      מחצית/סיום אל אסיוטי ‪-‬ x
    • מחצית ראשונה 0 - 1
      ‮1X2‬ אל אסיוטי

    19.10.17 | 15:45 FOOT טאלה אל ג'איש - טנטה

    • 90 דק' 0 - 0
      ‮1X2‬ x
      הימור יתרון טנטה (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 0 - 0
      מחצית/סיום x ‪-‬ x
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ x
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    גיאורגית ראשונה

    19.10.17 | 19:00 FOOT דילה גורי - דינמו טביליסי

    • 90 דק' 1 - 2
      ‮1X2‬ דינמו טביליסי

    19.10.17 | 14:30 FOOT קולחטי - טורפדו קוטאיסי

    • 90 דק' 1 - 2
      ‮1X2‬ טורפדו קוטאיסי
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    מקסיקנית ראשונה

    19.10.17 | 05:00 FOOT אמריקה דה מקסיקו - צ'יבאס גוואדלחרה

    • 90 דק' 2 - 1
      ‮1X2‬ אמריקה דה מקסיקו
      תוצאה מדויקת 2 - 1
      מחצית/סיום x ‪-‬ אמריקה דה מקסיקו

    19.10.17 | 05:00 FOOT פואבלה - מונטריי

    • 90 דק' 2 - 0
      ‮1X2‬ פואבלה
      תוצאה מדויקת 2 - 0
      מחצית/סיום פואבלה ‪-‬ פואבלה

    19.10.17 | 03:06 FOOT אתלטיקו פאצ'וקה - טולוקה

    • 90 דק' 2 - 2
      ‮1X2‬ x
      תוצאה מדויקת 2 - 2
      מחצית/סיום טולוקה ‪-‬ x

    19.10.17 | 03:00 FOOT סנטוס לאגונה - נקאקסה

    • 90 דק' 3 - 2
      ‮1X2‬ סנטוס לאגונה
      תוצאה מדויקת 3 - 2
      מחצית/סיום סנטוס לאגונה ‪-‬ סנטוס לאגונה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    פרגוואית ראשונה קלאסורה

    19.10.17 | 02:10 FOOT רוביו נו - אולימפיה אסונסיון

    • 90 דק' 0 - 0
      ‮1X2‬ x
      תוצאה מדויקת 0 - 0
      מחצית/סיום x ‪-‬ x

    19.10.17 | 00:00 FOOT נאסיונל אסונסיון - סול דה אמריקה

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ x
      תוצאה מדויקת 1 - 1
      מחצית/סיום סול דה אמריקה ‪-‬ x
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    פרואנית ראשונה, קלאוסורה

    19.10.17 | 03:00 FOOT אוניברסיטריו דפורטס - ספורט הואנקיו

    • 90 דק' 2 - 0
      ‮1X2‬ אוניברסיטריו דפורטס
      תוצאה מדויקת 2 - 0
      מחצית/סיום x ‪-‬ אוניברסיטריו דפורטס
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    סל - ארה"ב

    19.10.17 | 05:00 BASK סקרמנטו קינגס - יוסטון רוקטס

    • כולל הארכות 100 - 105
      מעל/מתחת נקודות שחקן ג'יימס הארדן ‪-‬ בדיוק 27
      מעל/מתחת שלשות מתחת 24
    • ללא הארכות 100 - 105
      הימור יתרון סקרמנטו קינגס (‪+‬8) , סקרמנטו קינגס (‪+‬9)
      מעל/מתחת נקודות מתחת 218
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע רביעי

    19.10.17 | 05:00 BASK פיניקס סאנס - פורטלנד טרייל בלייזרס

    • כולל הארכות 76 - 124
      מעל/מתחת נקודות שחקן דמאיין לילארד ‪-‬ מתחת 29
      מעל/מתחת נקודות שחקן דווין בוקר ‪-‬ מתחת 24
      מעל/מתחת שלשות מעל 18 , מעל 19
    • ללא הארכות 76 - 124
      הימור יתרון פורטלנד טרייל בלייזרס (‪-‬3) , פורטלנד טרייל בלייזרס (‪-‬2)
      מעל/מתחת נקודות מתחת 220
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע שלישי

    19.10.17 | 04:30 BASK סאן אנטוניו ספרס - מינסוטה טימברוולבס

    • כולל הארכות 107 - 99
      מעל/מתחת נקודות שחקן קארל טאונס ‪-‬ מתחת 25
      מעל/מתחת שלשות בדיוק 16
    • ללא הארכות 107 - 99
      הימור יתרון סאן אנטוניו ספרס (‪-‬3) , סאן אנטוניו ספרס (‪-‬2)
      מעל/מתחת נקודות בדיוק 206
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע שלישי

    19.10.17 | 04:00 BASK יוטה ג'אז - דנבר נאגטס

    • כולל הארכות 106 - 96
      רודי גובר - ניקולה יוקיץ' מאצ' אפ נקודות רודי גובר(‪‪+‬‬1)
      מעל/מתחת שלשות מעל 18 , מעל 19
    • ללא הארכות 106 - 96
      הימור יתרון יוטה ג'אז (‪-‬2)
      מעל/מתחת נקודות מתחת 206
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע שני

    19.10.17 | 03:30 BASK דאלאס מאבריקס - אטלנטה הוקס

    • כולל הארכות 111 - 117
      האריסון בארנס - דניס שרודר מאצ' אפ נקודות דניס שרודר
      מעל/מתחת שלשות מעל 18 , מעל 19 , מעל 20
    • ללא הארכות 111 - 117
      הימור יתרון אטלנטה הוקס (‪+‬6)
      מעל/מתחת נקודות מעל 198
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע רביעי

    19.10.17 | 03:00 BASK ממפיס גריזליס - ניו אורלינס פליקאנס

    • כולל הארכות 103 - 91
      מעל/מתחת נקודות שחקן מארק גאסול ‪-‬ מתחת 20
      אנתוני דיוויס - דמרקוס קאזינס מאצ' אפ נקודות אנתוני דיוויס(‪‪-‬‬1)
      מעל/מתחת שלשות מתחת 17
    • ללא הארכות 103 - 91
      הימור יתרון ממפיס גריזליס (‪-‬3) , ממפיס גריזליס (‪-‬2)
      מעל/מתחת נקודות מתחת 204 , מתחת 206
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע ראשון

    19.10.17 | 02:30 BASK בוסטון סלטיקס - מילווקי באקס

    • כולל הארכות 100 - 108
      קיירי אירווינג - יאניס אנטטוקומפו מאצ' אפ נקודות יאניס אנטטוקומפו(‪‪+‬‬3)
      מעל/מתחת שלשות מתחת 20
    • ללא הארכות 100 - 108
      הימור יתרון מילווקי באקס (‪+‬3) , מילווקי באקס (‪+‬4)
      מעל/מתחת נקודות מעל 204
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע שני

    19.10.17 | 02:00 BASK אורלנדו מג'יק - מיאמי היט

    • כולל הארכות 116 - 109
      ניקולה ווצ'ביץ - חסן וייטסייד מאצ' אפ נקודות חסן וייטסייד(‪‪-‬‬2)
      מעל/מתחת שלשות מתחת 18
    • ללא הארכות 116 - 109
      הימור יתרון אורלנדו מג'יק (‪+‬3)
      מעל/מתחת נקודות מעל 205
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע ראשון

    19.10.17 | 02:00 BASK אינדיאנה פייסרס - ברוקלין נטס

    • כולל הארכות 140 - 131
      מעל/מתחת נקודות שחקן ג'רמי לין ‪-‬ מעל 15
      מעל/מתחת שלשות מעל 19
    • ללא הארכות 140 - 131
      הימור יתרון אינדיאנה פייסרס (‪-‬4) , אינדיאנה פייסרס (‪-‬3)
      מעל/מתחת נקודות מעל 214 , מעל 215
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע שלישי

    19.10.17 | 02:00 BASK דטרויט פיסטונס - שארלוט הורנטס

    • כולל הארכות 102 - 90
      מעל/מתחת נקודות שחקן קמבה ווקר ‪-‬ מעל 23
      מעל/מתחת שלשות בדיוק 18
    • ללא הארכות 102 - 90
      הימור יתרון דטרויט פיסטונס (‪-‬3)
      מעל/מתחת נקודות מתחת 204
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע ראשון

    19.10.17 | 02:00 BASK וושינגטון וויזארדס - פילדלפיה 76

    • כולל הארכות 120 - 115
      ברדלי ביל - ג'ון וול מאצ' אפ נקודות ג'ון וול(‪‪-‬‬1)
      מעל/מתחת שלשות מעל 20
    • ללא הארכות 120 - 115
      הימור יתרון פילדלפיה 76 (‪+‬7)
      מעל/מתחת נקודות מעל 215 , מעל 216 , מעל 217
      רבע עם סה"כ הנקודות הגבוה ביותר רבע רביעי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    סל - אוסטרליה

    19.10.17 | 09:30 BASK ניו זינלנד - סידני קינגס

    • כולל הארכות 90 - 73
      הימור יתרון ניו זינלנד (‪-‬1.5) , ניו זינלנד (‪-‬0.5) , ניו זינלנד (‪+‬1.5) , ניו זינלנד (‪+‬2.5)
      מעל/מתחת נקודות מתחת 171.5 , מתחת 172.5 , מתחת 173.5 , מתחת 174.5
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אנטוורפן

    19.10.17 | 16:55 TENN ק. דה סחפר - ג'.ו. טסונגה

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת ג'.ו. טסונגה

    19.10.17 | 14:35 TENN ד. שוורצמן - א. אסקובדו

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת ד. שוורצמן

    19.10.17 | 13:00 TENN א. קארלוביץ' - ס. ציטסיפאס

    • כולל הארכות
      המנצח/ת בוטל
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אנטוורפן, זוגות

    19.10.17 | 18:30 TENN מ.ברייאן/ב.ברייאן - ס.גוזאלס/ג.'פראלטה

    • כולל הארכות 1 - 2
      המנצח/ת ס.גוזאלס/ג.'פראלטה

    19.10.17 | 16:45 TENN מק'לכלן/מולטני - א.דודיג/מ.גרנולרס

    • כולל הארכות 1 - 2
      המנצח/ת א.דודיג/מ.גרנולרס

    19.10.17 | 15:00 TENN ליפסקי/שרן - קלאסן/רם

    • כולל הארכות 2 - 1
      המנצח/ת ליפסקי/שרן
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מוסקבה

    19.10.17 | 18:35 TENN פ. קריינוביץ - ר. בראנקיס

    • כולל הארכות 1 - 2
      המנצח/ת ר. בראנקיס

    19.10.17 | 16:30 TENN פאבלו קארנו - דניל מדבדב

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת דניל מדבדב

    19.10.17 | 12:00 TENN מ. באסיץ' - ל. דיירה

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת מ. באסיץ'
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מוסקבה, זוגות

    19.10.17 | 19:30 TENN קאבאל/מולצ'נוב - אלגין/מדבדב

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת קאבאל/מולצ'נוב

    19.10.17 | 15:55 TENN דז'ומור/סנצ'יץ' - פודליפניק-קסטיו/וסילבסקי

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת דז'ומור/סנצ'יץ'

    19.10.17 | 14:00 TENN דונסקוי/קוזנצוב - דורטה סילבה/פ.לורנצי

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת דונסקוי/קוזנצוב
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שטוקהולם

    19.10.17 | 16:40 TENN ו. טרויצקי - מ. זברב

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת מ. זברב

    19.10.17 | 14:45 TENN צ'אנג - קווין אנדרסון

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת קווין אנדרסון

    19.10.17 | 13:00 TENN י. סוגיטה - מרקוס בגדאטיס

    • כולל הארכות 2 - 1
      המנצח/ת י. סוגיטה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שטוקהולם, זוגות

    19.10.17 | 17:10 TENN לופז/ורדאסקו - סוק/זימוניץ'

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת סוק/זימוניץ'

    19.10.17 | 15:15 TENN פאיה/סוארס - האסה/ונוס

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת פאיה/סוארס

    19.10.17 | 13:35 TENN בוללי/פוניני - קורשי/רוג'ר

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת קורשי/רוג'ר

    19.10.17 | 12:00 TENN א.מאראך/מ.פביץ' - י.ארליך/נ.מקטיץ'

    • כולל הארכות 2 - 1
      המנצח/ת א.מאראך/מ.פביץ'
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר לוקסמבורג

    19.10.17 | 15:45 TENN ק. וויטהופט - ק. ברטן

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת ק. וויטהופט

    19.10.17 | 14:00 TENN י. לארסון - פ. פרמנטייה

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת פ. פרמנטייה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מוסקבה

    19.10.17 | 16:30 TENN י. גורג'ס - ל. טסורנקו

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת י. גורג'ס

    19.10.17 | 13:40 TENN א. בגו - ו. לפקו

    • כולל הארכות 2 - 1
      המנצח/ת א. בגו

    19.10.17 | 12:00 TENN א. סאסנוביץ - ד. קסטקינה

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת ד. קסטקינה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מוסקבה, זוגות

    19.10.17 | 14:25 TENN באבוס/חלצ'קובה - ב.קרייצ'יקובה/ק. סיניאקובה

    • כולל הארכות 2 - 1
      המנצח/ת באבוס/חלצ'קובה

    19.10.17 | 13:00 TENN נ.מלישר/א.סמית' - קיצ'נוק/רודיונובה

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת נ.מלישר/א.סמית'
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורנירלוקסמבורג, זוגות

    19.10.17 | 17:10 TENN בושארד/פליפקנס - גולוביץ'/יוראק

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת בושארד/פליפקנס

    19.10.17 | 15:45 TENN פרידסם/לוטנר - בוזארנסקו/קלשניקובה

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת פרידסם/לוטנר

    19.10.17 | 14:00 TENN דז'למידזה/קנול - ל.קרקובה/ל.מרוזבה

    • כולל הארכות 1 - 2
      המנצח/ת ל.קרקובה/ל.מרוזבה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'אלנג'ר איסמאנינג

    19.10.17 | 18:00 TENN ט. פואץ - ס. קרוסו

    • כולל הארכות 1 - 2
      המנצח/ת ס. קרוסו
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'אלנג'ר איסמאנינג, זוגות

    19.10.17 | 17:30 TENN הנפמן/מסור - בדנארק/פל

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת בדנארק/פל
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'אלנג'ר לאס וגאס, זוגות

    19.10.17 | 00:20 TENN נורי/ריבאקוב - קוזלוב/קוזלוב

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת קוזלוב/קוזלוב
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'אלנג'ר נינגבו

    19.10.17 | 09:25 TENN מ. מאטוסביץ' - דניאל טארו

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת דניאל טארו

    19.10.17 | 07:50 TENN ד. וו - יוסוקה ווטאנוקי

    • כולל הארכות 0 - 2
      המנצח/ת יוסוקה ווטאנוקי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'אלנג'ר נינגבו, זוגות

    19.10.17 | 11:10 TENN נדונשזיאן/צ'.רנגקאט - וו/וו

    • כולל הארכות 2 - 1
      המנצח/ת נדונשזיאן/צ'.רנגקאט

    19.10.17 | 09:35 TENN מננדס- מצ'ייראס/מונטיירו - דומביה/המרי

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת מננדס‪-‬ מצ'ייראס/מונטיירו

    19.10.17 | 06:00 TENN אלבוט/סטאת'האם - מורייה/טקאהאשי

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת אלבוט/סטאת'האם
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'אלנג'ר קאלי, זוגות

    19.10.17 | 00:00 TENN אגאמנונה/רומבולי - אסטרייה בורגוס/מוניוז דה לה נאוה

    • כולל הארכות 2 - 1
      המנצח/ת אגאמנונה/רומבולי

    19.10.17 | 00:00 TENN סרבנטס/דה פאולה - דליין/קירוז

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת סרבנטס/דה פאולה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    צ'לנג'ר קאלי

    19.10.17 | 02:30 TENN מונאר קלאר - ז'. דומינגז

    • כולל הארכות 2 - 0
      המנצח/ת מונאר קלאר

    19.10.17 | 00:00 TENN ח. לונדרו - א. גונזלז

    • כולל הארכות 1 - 2
      המנצח/ת א. גונזלז
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    בייסבול -פלייאוף MLB

    19.10.17 | 04:00 BASE שיקאגו קאבס - לוס אנג'לס דודג'רס

    • כולל הארכות 3 - 2
      המנצח/ת שיקאגו קאבס
      מעל/מתחת ריצות מתחת 9.5
      הפרשים שיקאגו קאבס 1-2

    19.10.17 | 00:08 BASE ניו יורק יאנקיס - יוסטון אסטרוס

    • כולל הארכות 5 - 0
      המנצח/ת ניו יורק יאנקיס
      מעל/מתחת ריצות מתחת 7.5 , מתחת 8.5
      הפרשים ניו יורק יאנקיס 5‪‪+‬‬