ענפים

אופציות

  1. ד 28.06
  2. ה 29.06
  3. ו 30.06
  4. ש 01.07
  5. א 02.07
  6. ב 03.07
  7. כל הימים
[{"id":68,"period_id":113,"description":"המנצח/ת - כולל הארכות"},{"id":3053,"period_id":113,"description":"טופ - כולל הארכות"},{"id":69,"period_id":113,"description":"מעל/מתחת משחקונים - כולל הארכות"},{"id":10098,"period_id":113,"description":"סה\"כ מערכות - כולל הארכות"},{"id":110101,"period_id":113,"description":"תוצאה מערכות מדויקת - כולל הארכות"},{"id":68,"period_id":114,"description":"המנצח/ת - מערכה ראשונה"}]
  • המנצח/ת - כולל הארכות

    יום ד'28.06

    ATP - טורניר איסטבורן

    מ. זברב - ב. טומיץ'

    TENN 18:54
    מ. זברב1.45
    ב. טומיץ'1.90
    +3

    ATP - טורניר איסטבורן, זוגות

    ר.בופאנה/א.סה - ט.פביאנו/ל.סאביל

    TENN 19:09
    ר.בופאנה/א.סה1.45
    ט.פביאנו/ל.סאביל1.95
    S

    ג'.נואל/פ.אוסבלד - מאטקובסקי/מירני

    TENN 19:14
    ג'.נואל/פ.אוסבלד2.05
    מאטקובסקי/מירני1.40

    ATP - מוקדמות ווימבלדון

    ל. רוסול - ר. ראם

    TENN 19:04
    ל. רוסול1.70
    ר. ראם1.60
    +4

    ט. סאנדגרן - ו. מילוט

    TENN 19:04
    ט. סאנדגרן1.60
    ו. מילוט1.70
    +4

    ג. זמילייה - ט. גבשווילי

    TENN 19:09
    ג. זמילייה2.70
    ט. גבשווילי1.20
    +4

    Challenge - צ'לנגר מילאנו

    ט. רוברדו - ג. קלזר

    TENN 19:04
    ט. רוברדו1.30
    ג. קלזר2.35

    WTA - טורניר איסטבורן

    כ. מלאדנוביץ - ס.קוזניצובה

    TENN 19:14
    כ. מלאדנוביץ1.40
    ס.קוזניצובה2.00
    S +3

    WTA - טורניר איסטבורן, זוגות

    א.בארטי/ק.דלאקווה - ש.ייפאן/ג.דברובסקי

    TENN 18:59
    א.בארטי/ק.דלאקווה1.25
    ש.ייפאן/ג.דברובסקי2.45

    WTA - ווימבלדון, זוגות, מוקדמות

    דזלמידזה/קודרמטובה - א.קרומצ'בה/מ.זנבסקה

    TENN 18:59
    דזלמידזה/קודרמטובה1.50
    א.קרומצ'בה/מ.זנבסקה1.85

    פ.קניה/נ.סטויאנוביץ' - ט.מור/ס.פרין

    TENN 19:29
    פ.קניה/נ.סטויאנוביץ'1.40
    ט.מור/ס.פרין2.00

    ג'.קבלובה/ססנוביץ' - ג'.מור/א.אומאה

    TENN 19:29
    ג'.קבלובה/ססנוביץ'1.65
    ג'.מור/א.אומאה1.65
    S

    פ.ליו/ל.ז'ו - נ.גוור/ד.יקופוביץ'

    TENN 19:29
    פ.ליו/ל.ז'ו1.65
    נ.גוור/ד.יקופוביץ'1.65
    S

    א.סוילו/ו.וונגטנצ'אי - ד.אלרטובה/ק.קוצ'ובה

    TENN 19:29
    א.סוילו/ו.וונגטנצ'אי1.40
    ד.אלרטובה/ק.קוצ'ובה2.00

    ל.גיורצ'סקה/פ.מונובה - ויינהולד/ווריסקי

    TENN 19:29
    ל.גיורצ'סקה/פ.מונובה1.65
    ויינהולד/ווריסקי1.65
    S

    ק.אן/מ.ברנגל - ל.קרקובה/ל.מרוזבה

    TENN 19:29
    ק.אן/מ.ברנגל1.55
    ל.קרקובה/ל.מרוזבה1.75

    מעל/מתחת משחקונים - כולל הארכות

    יום ד'28.06

    ATP - טורניר איסטבורן

    מ. זברב - ב. טומיץ'

    TENN 18:54
    מעל 23.51.70
    מתחת 23.51.60
    +3

    ATP - מוקדמות ווימבלדון

    ר. בלוטי - ד. קודלה

    TENN 18:54
    מעל 19.51.45
    מתחת 19.51.95

    א.רובלב - ג'. מקגי

    TENN 18:59
    מעל 20.51.60
    מתחת 20.51.70
    +2

    ל. רוסול - ר. ראם

    TENN 19:04
    מעל 24.51.65
    מתחת 24.51.65
    +4

    ט. סאנדגרן - ו. מילוט

    TENN 19:04
    מעל 23.51.75
    מתחת 23.51.60
    S D +4

    ג. זמילייה - ט. גבשווילי

    TENN 19:09
    מעל 22.51.80
    מתחת 22.51.55
    +4

    א. גונזלז - ט. פריץ

    TENN 19:14
    מעל 19.51.65
    מתחת 19.51.65
    +2

    WTA - טורניר איסטבורן

    א. קרבר - ל. ארוברנה-וצ'ינו

    TENN 19:14
    מעל 20.51.70
    מתחת 20.51.60
    S +2

    כ. מלאדנוביץ - ס.קוזניצובה

    TENN 19:14
    מעל 21.51.65
    מתחת 21.51.70
    +3