ענפים

null

אופציות

  1. ה 21.01
  2. ו 22.01
  3. ש 23.01
  4. א 24.01
  5. ב 25.01
  6. ג 26.01
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'22.01

    ספרד - ספרדית ראשונה

    לבאנטה - ויאדוליד

    22:00
    לבאנטה1.90
    ‫x‬2.80
    ויאדוליד3.45
    S D +21

    ספרד - ספרדית שניה

    פואנלברדה - אלקורקון

    20:00
    פואנלברדה2.15
    ‫x‬2.45
    אלקורקון2.70
    S D +9

    אלבסטה - סראגוסה

    22:00
    אלבסטה2.60
    ‫x‬2.35
    סראגוסה2.25
    S D +9

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    סטוק - ווטפורד

    21:45
    סטוק2.65
    ‫x‬2.60
    ווטפורד2.05
    S D +8

    אנגליה - אנגלית שניה

    סלפורד סיטי - הארוגייט

    21:00
    סלפורד סיטי1.80
    ‫x‬2.75
    הארוגייט3.05
    S D +4

    אנגליה - גביע אנגלי

    צ'ורלי - וולבס

    21:45
    צ'ורלי11.00
    ‫x‬4.85
    וולבס1.05
    S D +9

    איטליה - איטלקית ראשונה

    בנבנטו - טורינו

    21:45
    בנבנטו2.55
    ‫x‬2.80
    טורינו2.35
    S D +11

    איטליה - איטלקית שניה

    וירטוס אנטלה - פיזה

    22:00
    וירטוס אנטלה2.35
    ‫x‬2.65
    פיזה2.20
    S D +8

    גרמניה - גרמנית שלישית

    טורקגוצ'ו מינכן - ביירן מינכן חובבים

    20:00
    טורקגוצ'ו מינכן2.35
    ‫x‬2.90
    ביירן מינכן חובבים2.10
    S D +4

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    בורוסיה מינשנגלדבאך - בורוסיה דורטמונד

    21:30
    בורוסיה מינשנגלדבאך2.95
    ‫x‬3.35
    בורוסיה דורטמונד1.85
    S D +13

    גרמניה - גרמנית שניה

    אוסנאברוק - ארזגבירגה אוהה

    19:30
    אוסנאברוק2.00
    ‫x‬2.75
    ארזגבירגה אוהה2.55
    S D +6

    פורטונה דיסלדורף - גרויטר פירת'

    19:30
    פורטונה דיסלדורף2.15
    ‫x‬2.80
    גרויטר פירת'2.35
    S D +6

    צרפת - צרפתית ראשונה

    פאריס סן ז'רמן - מונפלייה

    22:00
    פאריס סן ז'רמן1.15
    ‫x‬5.10
    מונפלייה9.00
    S D +17

    צרפת - צרפתית שלישית

    בורג א ברס - קובילי רואן

    19:00
    בורג א ברס2.15
    ‫x‬2.45
    קובילי רואן2.65
    S D +4

    באסטיה-בורגו - אורליאן

    19:00
    באסטיה‪-‬בורגו2.75
    ‫x‬2.50
    אורליאן2.05
    S D +4

    סט 34 - שולה

    19:00
    סט 342.05
    ‫x‬2.60
    שולה2.65
    S D +4

    קרטייה-לוסיטאנו - אברנש

    19:00
    קרטייה‪-‬לוסיטאנו1.85
    ‫x‬2.50
    אברנש3.15
    S D +4

    וילפרנש - אנסי

    19:00
    וילפרנש1.70
    ‫x‬2.60
    אנסי3.65
    S D +4

    לאבאל - בריושין

    19:30
    לאבאל1.85
    ‫x‬2.45
    בריושין3.35
    S D +4

    בולון - באסטיה

    20:00
    בולון2.35
    ‫x‬2.55
    באסטיה2.35
    S D

    קונקרנו - פ.צ. ליון

    21:00
    קונקרנו2.25
    ‫x‬2.30
    פ.צ. ליון2.75
    S D +4

    פורטוגל - פורטוגלית שניה

    אולביירנסה - וארזים

    20:00
    אולביירנסה2.00
    ‫x‬2.40
    וארזים2.95
    S D +6

    פנאפייל - פיירנסה

    22:15
    פנאפייל2.75
    ‫x‬2.50
    פיירנסה2.05
    S D +6

    בינלאומי - אליפות אפריקה לאומות , בית ג

    מרוקו - רואנדה

    18:00
    מרוקו1.25
    ‫x‬3.20
    רואנדה7.25
    S D +6

    אוגנדה - טוגו

    21:00
    אוגנדה1.85
    ‫x‬2.50
    טוגו3.20
    S D +6

    ארגנטינה - ליגה שניה העפלה/ירידה פלייאוף ארגנטינה

    קלאב אטלנטה - פרו קאריל

    00:20
    קלאב אטלנטה2.20
    ‫x‬2.55
    פרו קאריל2.45
    S D +6

    דפורטיבו מורון - דפורטיבו רייסטרה

    00:20
    דפורטיבו מורון1.80
    ‫x‬2.65
    דפורטיבו רייסטרה3.15
    S D +6

    דפנסורס - קילמס

    02:30
    דפנסורס2.10
    ‫x‬2.40
    קילמס2.75
    S D +6

    ברזיל - ברזילאית ראשונה

    פלמנגו - פלמייראס

    00:00
    פלמנגו1.75
    ‫x‬2.90
    פלמייראס3.00
    S D +8

    פורטלזה - סנטוס

    00:00
    פורטלזה1.70
    ‫x‬2.65
    סנטוס3.45
    S D +8

    גויאש - סארה

    00:00
    גויאש2.75
    ‫x‬2.70
    סארה1.95
    S D +8

    קורינתיאנס - ספורט רסיפה

    02:00
    קורינתיאנס1.45
    ‫x‬3.00
    ספורט רסיפה4.45
    S D +6

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    חובנטוד - פיגוורנסה

    21:00
    חובנטוד1.55
    ‫x‬2.95
    פיגוורנסה3.70
    S D +3

    אלג'יריה - אלג'יר ראשונה

    אולימפיק מדיאה - ביסקרה

    15:30
    אולימפיק מדיאה1.55
    ‫x‬2.65
    ביסקרה4.25
    S D +4

    קונסטינה - סטיף

    15:30
    קונסטינה2.40
    ‫x‬2.45
    סטיף2.35
    S D +4

    רליזיין - בלואיזדד

    15:30
    רליזיין2.90
    ‫x‬2.45
    בלואיזדד2.00
    S D +4

    חוסיין דיי - אנ.סי. מגרה

    15:30
    חוסיין דיי1.50
    ‫x‬2.60
    אנ.סי. מגרה4.85
    S D +4

    קבילה - סאורה

    15:30
    קבילה2.00
    ‫x‬2.30
    סאורה3.20
    S D +4

    פרדו - סקיקדה

    15:30
    פרדו1.35
    ‫x‬3.05
    סקיקדה5.00
    S D +4

    בורג' - יו.אס.אם. אלג'יר

    16:00
    בורג'3.20
    ‫x‬2.50
    יו.אס.אם. אלג'יר1.85
    S D +4

    בל עבס - טלמסן

    16:00
    בל עבס1.85
    ‫x‬2.45
    טלמסן3.35
    S D +4

    מ.ס. אלג'ר - עין מלילה

    16:00
    מ.ס. אלג'ר1.40
    ‫x‬2.90
    עין מלילה5.00
    S D +4

    אורן - שלף

    16:00
    אורן1.45
    ‫x‬2.80
    שלף4.90
    S D +4

    אוסטרליה - אוסטרלית ראשונה

    פ.צ. סידני - סנטרל קואסט

    10:05
    פ.צ. סידני1.45
    ‫x‬3.25
    סנטרל קואסט4.00
    S D +7

    בלגיה - בלגית ראשונה

    אנדרלכט - בוורן

    21:45
    אנדרלכט1.20
    ‫x‬3.85
    בוורן6.25
    S D +8

    בלגיה - בלגית שנייה

    ליירסה קמפנזונן - קלאב ברוז' ב'

    21:00
    ליירסה קמפנזונן1.65
    ‫x‬3.15
    קלאב ברוז' ב'3.05
    S D +6

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה

    ראפיד וינה - שטורם גראץ

    20:00
    ראפיד וינה1.90
    ‫x‬3.00
    שטורם גראץ2.55
    S D +7

    בחריין - ליגה ראשונה בחריין

    אל בודאייה - בוסאיטין

    15:40
    אל בודאייה2.85
    ‫x‬2.60
    בוסאיטין1.95
    S D

    אל אהלי מנעמה - אל ריפעא

    18:10
    אל אהלי מנעמה6.50
    ‫x‬3.50
    אל ריפעא1.20
    S D +4

    מלכייה יונייטד - אל חיד

    18:10
    מלכייה יונייטד5.00
    ‫x‬3.00
    אל חיד1.40
    S D

    אזרבייג'ן - אזרית ראשונה

    קשלה - סומגאיט

    14:00
    קשלה2.35
    ‫x‬2.75
    סומגאיט2.20
    S D +4

    רומניה - רומנית ראשונה

    טרגוביצה - אקדמיקה קלינצ'ני

    17:00
    טרגוביצה2.25
    ‫x‬2.40
    אקדמיקה קלינצ'ני2.60
    S D +6

    סטיאווה בוקרשט - וולונטאר

    20:00
    סטיאווה בוקרשט1.15
    ‫x‬4.10
    וולונטאר8.00
    S D +6

    קוסטה ריקה - קוסטה ריקה ראשונה

    מוניציפל פרז זלדון - קרטחינס

    04:00
    מוניציפל פרז זלדון2.80
    ‫x‬2.80
    קרטחינס1.85
    S D +6

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    לוקומוטיבה זאגרב - אוסייק

    17:00
    לוקומוטיבה זאגרב3.90
    ‫x‬3.05
    אוסייק1.50
    S D +6

    שיבניק - היידוק ספליט

    19:05
    שיבניק3.40
    ‫x‬2.85
    היידוק ספליט1.65
    S D +6

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    א.א.ל. לימסול - דוקסה

    16:00
    א.א.ל. לימסול1.35
    ‫x‬3.30
    דוקסה4.90
    S D +6

    א.א.ק. לרנקה - ארמיס

    18:00
    א.א.ק. לרנקה1.25
    ‫x‬3.30
    ארמיס6.25
    S D +6

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    ברנו - סלובן ליברץ

    19:00
    ברנו2.70
    ‫x‬2.65
    סלובן ליברץ2.00
    S D +7

    אורוגוואי - אורוגוואית ראשונה

    דפורטיבו מולדנדו - ליברפול מונטבידאו

    00:45
    דפורטיבו מולדנדו2.20
    ‫x‬2.80
    ליברפול מונטבידאו2.30
    S D +6

    רנטיסטאס - בוסטון ריבר

    22:30
    רנטיסטאס1.90
    ‫x‬2.75
    בוסטון ריבר2.75
    S D +7

    מצרים - מצרית ראשונה

    סמוחה - פירמידס

    14:30
    סמוחה3.15
    ‫x‬2.65
    פירמידס1.80
    S D +6

    טאלה אל ג'איש - אל אנטאג אל חרבי

    14:30
    טאלה אל ג'איש1.95
    ‫x‬2.60
    אל אנטאג אל חרבי2.80
    S D +6

    ירדן - ירדנית שניה

    שמא אל שרן - אל ג'ליל

    13:00
    שמא אל שרן3.25
    ‫x‬2.80
    אל ג'ליל1.70
    S D +2

    דט ראס - איתיחד אל רמתה

    13:00
    דט ראס1.35
    ‫x‬3.05
    איתיחד אל רמתה5.25
    S D +2

    כפרסום - בקעה

    13:00
    כפרסום2.40
    ‫x‬2.65
    בקעה2.20
    S D +2

    מקסיקו - מקסיקנית ראשונה, קלאוסורה

    אתלטיקו סן לואיס - צ'יבאס גוואדלחרה

    05:00
    אתלטיקו סן לואיס2.75
    ‫x‬2.70
    צ'יבאס גוואדלחרה1.95
    S D +6

    מקסיקו - מקסיקנית שניה, קלאוסורה

    אטלנטה - קורקמינוס

    05:00
    אטלנטה1.35
    ‫x‬3.15
    קורקמינוס5.00
    S D +4

    הולנד - הולנדית שניה

    מאסטריכט - הלמונד ספורט

    19:45
    מאסטריכט2.25
    ‫x‬3.00
    הלמונד ספורט2.15
    S D +6

    קאמבור - פ.ס.וו איינדהובן מילואים

    19:45
    קאמבור1.10
    ‫x‬4.50
    פ.ס.וו איינדהובן מילואים7.25
    S D +6

    טלסטאר - אלקמאר מילואים

    22:00
    טלסטאר1.45
    ‫x‬3.50
    אלקמאר מילואים3.80
    S D +6

    אלמירה סיטי - דורדרכט

    22:00
    אלמירה סיטי1.10
    ‫x‬4.70
    דורדרכט8.75
    S D +6

    הולנד - הולנדית ראשונה

    ווילם - זוולה

    21:00
    ווילם2.10
    ‫x‬2.90
    זוולה2.30
    S D +9

    סקוטלנד - סקוטית צ'מפיונשיפ

    אברואת' - דנדי

    21:45
    אברואת'3.05
    ‫x‬2.90
    דנדי1.75
    S D +4

    גאנה - גאנה פרמייר ליג

    לגון - אשנטי גולד

    20:00
    לגון2.85
    ‫x‬2.55
    אשנטי גולד2.00
    S D

    שווייץ - שוויצרית שניה

    קיאזו - וינטרת'ור

    20:00
    קיאזו2.70
    ‫x‬3.05
    וינטרת'ור1.80
    S D +4

    נוישאטל קסאמקס - קריינס

    20:00
    נוישאטל קסאמקס1.70
    ‫x‬3.20
    קריינס2.90
    S D +4

    גראסהופרס - סטאד אושי

    21:00
    גראסהופרס1.95
    ‫x‬2.85
    סטאד אושי2.60
    S D +4

    איחוד האמירויות - איחוד האמירויות,ליגה ראשונה

    דיבא אל פוגירח - אל באטח (איחוד האמירויות)

    15:05
    דיבא אל פוגירח2.25
    ‫x‬3.10
    אל באטח (איחוד האמירויות)2.05
    S D +2

    אמרייטס קלאב - אל טאוון

    15:05
    אמרייטס קלאב1.30
    ‫x‬3.75
    אל טאוון4.95
    S D +2

    איחוד האמירויות - סופר קאפ

    שארג'ה - שבאב אל אהלי דובאי

    18:00
    שארג'ה2.15
    ‫x‬2.95
    שבאב אל אהלי דובאי2.25
    S D +4

    הודו - הודית ראשונה

    איסט בנגל - מומבאי סיטי

    16:00
    איסט בנגל3.65
    ‫x‬2.75
    מומבאי סיטי1.65
    S D +6

    כוויית - ליגה כוויתית

    אל-שבאב - אל נאסר (כוויית)

    15:25
    אל‪-‬שבאב4.55
    ‫x‬3.35
    אל נאסר (כוויית)1.35
    S D +2

    קדיסיה - אל פאהיל

    17:55
    קדיסיה1.25
    ‫x‬3.85
    אל פאהיל5.00
    S D

    מלטה - מלטזית ראשונה

    טרקשיין - גזירה יונייטד

    18:00
    טרקשיין6.50
    ‫x‬4.15
    גזירה יונייטד1.15
    S D +4

    ואלטה - באלזאן

    22:00
    ואלטה1.50
    ‫x‬3.20
    באלזאן3.60
    S D +4

    עומאן - גביע הסולטן, עומאן

    סוחר - אל סווייק

    18:00
    סוחר2.35
    ‫x‬2.65
    אל סווייק2.20
    S D

    וייטנאם - וייטנאמית ראשונה

    הואנג האן - סונג לם

    12:00
    הואנג האן1.60
    ‫x‬3.05
    סונג לם3.30
    S D +6

    קניה - קנייתית ראשונה

    ווזיטו - נ'זויה שוגר

    14:00
    ווזיטו1.55
    ‫x‬2.90
    נ'זויה שוגר3.75
    S D +2

    מרת'ייר יונייטד - בנדרי

    14:00
    מרת'ייר יונייטד2.80
    ‫x‬2.60
    בנדרי1.95
    S D +2

    הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'22.01

    ספרד - ספרדית ראשונה

    לבאנטה - ויאדוליד

    22:00
    לבאנטה (‪-‬1)3.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    ויאדוליד (‪+‬1)1.55
    S D +21

    ספרד - ספרדית שניה

    פואנלברדה - אלקורקון

    20:00
    פואנלברדה (‪-‬1)4.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    אלקורקון (‪+‬1)1.40
    +9

    אלבסטה - סראגוסה

    22:00
    אלבסטה (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    סראגוסה (‪-‬1)4.75
    +9

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    סטוק - ווטפורד

    21:45
    סטוק (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    ווטפורד (‪-‬1)4.05
    +8

    אנגליה - גביע אנגלי

    צ'ורלי - וולבס

    21:45
    צ'ורלי (‪+‬1)5.25
    ‫x‬ (‪-‬1)4.00
    וולבס (‪-‬1)1.20
    +9

    איטליה - איטלקית ראשונה

    בנבנטו - טורינו

    21:45
    בנבנטו (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    טורינו (‪-‬1)4.20
    +11

    איטליה - איטלקית שניה

    וירטוס אנטלה - פיזה

    22:00
    וירטוס אנטלה (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.55
    פיזה (‪-‬1)4.20
    +8

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    בורוסיה מינשנגלדבאך - בורוסיה דורטמונד

    21:30
    בורוסיה מינשנגלדבאך (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.65
    בורוסיה דורטמונד (‪-‬1)3.00
    +13

    גרמניה - גרמנית שניה

    אוסנאברוק - ארזגבירגה אוהה

    19:30
    אוסנאברוק (‪-‬1)3.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    ארזגבירגה אוהה (‪+‬1)1.45
    +6

    פורטונה דיסלדורף - גרויטר פירת'

    19:30
    פורטונה דיסלדורף (‪-‬1)3.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.65
    גרויטר פירת' (‪+‬1)1.40
    +6
סה"כ תוצאות 252 סה"כ עמודים 3