ענפים

null

אופציות

  1. א 25.08
  2. ב 26.08
  3. ג 27.08
  4. ד 28.08
  5. ה 29.08
  6. ו 30.08
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום א'25.08

    ספרד - ספרדית שניה

    פונפרדינה - סראגוסה

    18:59
    פונפרדינה2.40
    ‫x‬2.60
    סראגוסה2.25
    D +3

    ספורטינג גיחון - ראיו וייקאנו

    18:59
    ספורטינג גיחון1.85
    ‫x‬2.70
    ראיו וייקאנו2.90
    S D +3

    הואסקה - דפורטיבו לה קורוניה

    19:59
    הואסקה1.90
    ‫x‬2.60
    דפורטיבו לה קורוניה2.90
    D +5

    טנריפה - נומנסיה

    20:59
    טנריפה1.65
    ‫x‬2.70
    נומנסיה3.65
    S D +5

    אקסטרמדורה - פואנלבראדה

    21:59
    אקסטרמדורה1.95
    ‫x‬2.55
    פואנלבראדה2.90
    D +5

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אלאבס - אספניול

    17:59
    אלאבס2.20
    ‫x‬2.80
    אספניול2.75
    S D +9

    מאיורקה - ריאל סוסיאדד

    17:59
    מאיורקה2.80
    ‫x‬2.85
    ריאל סוסיאדד2.15
    S D +9

    לגאנס - אתלטיקו מדריד

    19:59
    לגאנס5.25
    ‫x‬3.10
    אתלטיקו מדריד1.50
    S D +10

    ברצלונה - ריאל בטיס

    21:59
    ברצלונה1.20
    ‫x‬4.55
    ריאל בטיס8.10
    S D +16

    ישראל - ליגת העל

    הפועל כפר סבא - הפועל חיפה

    18:59
    הפועל כפר סבא2.85
    ‫x‬2.80
    הפועל חיפה2.15
    S D +10

    בני יהודה ת"א - עירוני קרית שמונה

    19:59
    בני יהודה ת"א2.05
    ‫x‬2.85
    עירוני קרית שמונה3.00
    S D +9

    בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע

    20:14
    בית"ר ירושלים2.10
    ‫x‬2.70
    הפועל באר שבע3.05
    S D +18

    איטליה - איטלקית ראשונה

    אודינזה - מילאן

    18:59
    אודינזה3.60
    ‫x‬3.05
    מילאן1.75
    S D +9

    סמפדוריה - לאציו

    21:44
    סמפדוריה3.05
    ‫x‬2.90
    לאציו2.00
    S D +8

    ספאל - אטאלנטה

    21:44
    ספאל3.95
    ‫x‬3.15
    אטאלנטה1.65
    S D +8

    ורונה - בולוניה

    21:44
    ורונה3.20
    ‫x‬2.95
    בולוניה1.90
    S D +8

    רומא - גנואה

    21:44
    רומא1.30
    ‫x‬4.05
    גנואה6.20
    S D +9

    קליארי - ברשיה

    21:44
    קליארי1.65
    ‫x‬3.15
    ברשיה3.95
    S D +8

    טורינו - ססואולו

    21:44
    טורינו1.65
    ‫x‬3.15
    ססואולו3.95
    S D +8

    איטליה - איטלקית שניה

    אמפולי - יובה סטאביה

    18:59
    אמפולי1.45
    ‫x‬3.05
    יובה סטאביה4.30
    D +3

    פרוג'ה - קייבו

    21:59
    פרוג'ה1.75
    ‫x‬2.75
    קייבו3.20
    S D +5

    אנגליה - פרמייר ליג

    בורנמות' - מנצ'סטר סיטי

    15:59
    בורנמות'12.50
    ‫x‬5.35
    מנצ'סטר סיטי1.10
    S D +10

    וולבס - ברנלי

    18:29
    וולבס1.55
    ‫x‬3.25
    ברנלי4.50
    S D +9

    טוטנהאם - ניוקאסל

    18:29
    טוטנהאם1.15
    ‫x‬4.90
    ניוקאסל9.80
    S D +15

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    סוונסי - בירמינגהאם

    13:59
    סוונסי1.55
    ‫x‬2.95
    בירמינגהאם3.65
    S D +5

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    לייפציג - איינטרכט פרנקפורט

    16:29
    לייפציג1.35
    ‫x‬3.95
    איינטרכט פרנקפורט5.40
    S D +10

    הרטה ברלין - וולפסבורג

    18:59
    הרטה ברלין2.20
    ‫x‬3.05
    וולפסבורג2.55
    S D +9

    גרמניה - גרמנית שניה

    היידנהיים - סנדהאוזן

    14:29
    היידנהיים1.85
    ‫x‬2.90
    סנדהאוזן2.70
    S D +7

    נירנברג - אוסנאברוק

    14:29
    נירנברג1.90
    ‫x‬2.85
    אוסנאברוק2.70
    S D +7

    קרלסרוהה - המבורג

    14:29
    קרלסרוהה3.10
    ‫x‬2.95
    המבורג1.70
    S D +7

    ארגנטינה - ארגנטינאית ראשונה

    גודוי קרוז - אסטודיאנטס לה פלטה

    16:59
    גודוי קרוז2.40
    ‫x‬2.45
    אסטודיאנטס לה פלטה2.35
    S D +3

    אוניון סנטה פה - לאנוס

    19:14
    אוניון סנטה פה2.00
    ‫x‬2.45
    לאנוס2.95
    D +3

    ריבר פלייט - טאז'ראס דה קורדובה

    23:44
    ריבר פלייט1.40
    ‫x‬3.05
    טאז'ראס דה קורדובה4.65
    D +5

    ארגנטינה - ארגנטינאית שניה, בית ב'

    סן מרטין דה טוקומן - וייה דלמינה

    21:59
    סן מרטין דה טוקומן1.75
    ‫x‬2.50
    וייה דלמינה3.55
    +2

    ברזיל - ברזילאית ראשונה

    ואסקו דה גמא - סאו פאולו

    21:59
    ואסקו דה גמא2.60
    ‫x‬2.55
    סאו פאולו2.10
    S D +5

    גויאש - אינטרנסיונל

    21:59
    גויאש2.05
    ‫x‬2.60
    אינטרנסיונל2.65
    S D +5

    סנטוס - פורטלזה

    21:59
    סנטוס1.20
    ‫x‬3.60
    פורטלזה6.50
    S D +5

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    אמריקה מיניירו - גואראני

    16:59
    אמריקה מיניירו1.55
    ‫x‬2.70
    גואראני4.20
    D +3

    צרפת - צרפתית ראשונה

    מונאקו - נים

    15:59
    מונאקו1.55
    ‫x‬3.15
    נים4.70
    S D +9

    ראסינג שטראסבורג - ראן

    17:59
    ראסינג שטראסבורג2.50
    ‫x‬2.60
    ראן2.55
    S D +9

    פאריס סן ז'רמן - טולוז

    21:59
    פאריס סן ז'רמן1.05
    ‫x‬6.30
    טולוז15.50
    S D +9

    צ'ילה - צ'יליאנית ראשונה

    אייקיקה - אוניברסידד קונספסיון

    18:59
    אייקיקה2.05
    ‫x‬2.75
    אוניברסידד קונספסיון2.55

    קולומביה - ליגה קולומביאנית, קלאוסורה

    בויאקה פטריוטאס - אתלטיקו בוקרמנגה

    21:44
    בויאקה פטריוטאס1.50
    ‫x‬2.80
    אתלטיקו בוקרמנגה4.45

    פטרולרה - אתלטיקו הוליה

    23:44
    פטרולרה1.55
    ‫x‬2.70
    אתלטיקו הוליה4.25

    דנמרק - דנית ראשונה

    אסביירג - סילקבורג

    14:59
    אסביירג1.55
    ‫x‬3.15
    סילקבורג3.55
    S D +6

    סונדריסקה - מידטיילנד

    16:59
    סונדריסקה2.70
    ‫x‬2.95
    מידטיילנד1.85
    S D +3

    ברונדבי - ארהוס

    18:59
    ברונדבי1.65
    ‫x‬3.15
    ארהוס3.00
    S D +3

    פ.צ. קופנהגן - נורדסלנד

    20:59
    פ.צ. קופנהגן1.50
    ‫x‬3.30
    נורדסלנד3.65
    S D +3

    דנמרק - דנית שניה

    ווידוברה - רוסקילדה

    14:44
    ווידוברה1.75
    ‫x‬2.95
    רוסקילדה2.95
    D +6

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה

    שטורם גראץ - טירול

    17:59
    שטורם גראץ1.55
    ‫x‬3.10
    טירול3.55
    S D +3

    הארטברג - אוסטריה וינה

    17:59
    הארטברג2.45
    ‫x‬3.05
    אוסטריה וינה1.95
    S D +3

    פינלנד - פינית ראשונה

    מארייהמן - סיינאיוהן

    18:29
    מארייהמן1.75
    ‫x‬2.75
    סיינאיוהן3.10
    S D +3

    רובאניימי - להאטי

    18:29
    רובאניימי1.90
    ‫x‬2.55
    להאטי3.00
    S D +3

    בלגיה - בלגית ראשונה

    סטאנדרד ליאז' - קורטריק

    18:59
    סטאנדרד ליאז'1.35
    ‫x‬3.55
    קורטריק4.60
    S D +5

    מוסקרון - יופן

    20:59
    מוסקרון1.70
    ‫x‬2.95
    אופן3.15
    S D +4

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    קיי.איי. אקוריירי - קיי.אר

    18:59
    קיי.איי. אקוריירי3.15
    ‫x‬3.05
    קיי.אר1.65
    D +3

    אף.אייג' - בריידבליק

    21:14
    אף.אייג'2.05
    ‫x‬3.00
    בריידבליק2.35
    D +3

    ויקינגור רקיאוויק - גרינדביק

    22:14
    ויקינגור רקיאוויק1.50
    ‫x‬3.10
    גרינדביק3.65
    S D +3

    איסלנד - איסלנדית שלישית

    דלביק/רייניר - קארי

    17:59
    דלביק/רייניר1.40
    ‫x‬3.75
    קארי3.80
    D +2

    בוליביה - בוליביאנית ראשונה, קלאוסורה

    אורורה - קלאב בוליבאר

    21:59
    אורורה3.60
    ‫x‬3.50
    קלאב בוליבאר1.45
    D +3

    סטרונגסט - חורחה ווילסטרמן

    21:59
    סטרונגסט1.45
    ‫x‬3.30
    חורחה ווילסטרמן3.75
    D +3

    בולגריה - בולגרית ראשונה

    דונב רוס - צסק"א סופיה

    17:59
    דונב רוס6.50
    ‫x‬3.25
    צסק"א סופיה1.25
    S D +3

    לודוגורץ - סלביה סופיה

    20:29
    לודוגורץ1.20
    ‫x‬3.55
    סלביה סופיה6.50
    +3

    פרו - פרואנית ראשונה, קלאוסורה

    אוניברסידד סן מרטין - מולינוס אל פירטה

    19:14
    אוניברסידד סן מרטין1.45
    ‫x‬2.95
    מולינוס אל פירטה4.00
    +3

    אוניון קומרסיו - ספורטינג קריסטל

    21:29
    אוניון קומרסיו3.15
    ‫x‬2.80
    ספורטינג קריסטל1.65
    +3

    אוניברסידד הואנוקו - אוניברסידד קג'מרקה

    23:29
    אוניברסידד הואנוקו2.00
    ‫x‬2.65
    אוניברסידד קג'מרקה2.45
    +3

    רוסיה - רוסית שלישית, מזרח

    דינמו ברנאול - נובוסיבירסק

    14:29
    דינמו ברנאול2.90
    ‫x‬2.75
    נובוסיבירסק1.85

    רוסיה - רוסית ראשונה

    צסק"א מוסקבה - אחמט גרוזני

    16:29
    צסק"א מוסקבה1.35
    ‫x‬3.10
    אחמט גרוזני5.25
    S D +5

    קריליה סובטוב סמארה - ספרטק מוסקבה

    18:59
    קריליה סובטוב סמארה2.55
    ‫x‬2.60
    ספרטק מוסקבה2.10
    S D +5

    רוסטוב - רובין קאזאן

    18:59
    רוסטוב1.65
    ‫x‬2.65
    רובין קאזאן3.75
    S D +5

    ארסנל טולה - אורנבורג

    21:29
    ארסנל טולה1.75
    ‫x‬2.65
    אורנבורג3.30
    D +5

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    שחטיאר סוליגורסק - פ.צ. גומל

    18:44
    שחטיאר סוליגורסק1.15
    ‫x‬3.85
    פ.צ. גומל7.50
    D +3

    רומניה - רומנית ראשונה

    קונסטנצה - וולונטאר

    17:59
    קונסטנצה1.30
    ‫x‬3.35
    וולונטאר5.50
    D +3

    מדיאש - סטיאווה בוקרשט

    20:59
    מדיאש2.00
    ‫x‬2.75
    סטיאווה בוקרשט2.60
    D +3

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    גוריצה - איסטרה

    18:59
    גוריצה1.50
    ‫x‬3.05
    איסטרה4.05
    D +3

    אוסייק - היידוק ספליט

    20:59
    אוסייק2.10
    ‫x‬2.70
    היידוק ספליט2.45
    D +3

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה

    קרפטי לבוב - זוריה

    16:59
    קרפטי לבוב2.50
    ‫x‬2.60
    זוריה2.15
    S D +3

    שחטאר דונייצק - מריופול

    19:29
    שחטאר דונייצק1.05
    ‫x‬4.70
    מריופול13.75
    +3

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    א.א.ל. לימסול - אנורת'וסיס פמגוסטה

    18:59
    א.א.ל. לימסול2.15
    ‫x‬2.65
    אנורת'וסיס פמגוסטה2.45
    +3

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    מלאדה בולסלאב - בודיוביצה

    17:29
    מלאדה בולסלאב1.35
    ‫x‬3.45
    בודיוביצה4.60
    D +3

    ויקטוריה פלזן - אופאבה

    17:29
    ויקטוריה פלזן1.15
    ‫x‬4.00
    אופאבה7.00
    D +3

    סלובן ליברץ - ספרטה פראג

    19:59
    סלובן ליברץ3.35
    ‫x‬2.75
    ספרטה פראג1.70
    D +3

    נורבגיה - נורבגית שניה

    האם קאם - נוטודן

    15:59
    האם קאם1.40
    ‫x‬3.35
    נוטודן4.35
    +3

    יירב - סקייד

    18:59
    יירב1.80
    ‫x‬2.90
    סקייד2.85
    +3

    ראופוס - סטארט

    18:59
    ראופוס2.90
    ‫x‬3.10
    סטארט1.70
    +3

    נסט סוטרה - סנדפיורד

    18:59
    נסט סוטרה2.60
    ‫x‬2.90
    סנדפיורד1.90
    +3

    סוגנדל - קונגסבינגר

    18:59
    סוגנדל1.65
    ‫x‬3.05
    קונגסבינגר3.20
    +3

    קפום אוסלו - אולנסקר

    18:59
    קפום אוסלו1.65
    ‫x‬3.30
    אולנסקר3.00
    +3

    סטרומן - טורמסדלן

    18:59
    סטרומן1.40
    ‫x‬3.35
    טורמסדלן4.30
    +3

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    כריסטיאנסונד - מיונדאלן

    18:59
    כריסטיאנסונד1.75
    ‫x‬2.90
    מיונדאלן2.90
    D +3

    בראן - טרומסו

    18:59
    בראן1.25
    ‫x‬3.60
    טרומסו5.75
    S D +3

    ויקינג - רנהיים

    18:59
    ויקינג1.65
    ‫x‬3.05
    רנהיים3.10
    D +3

    הוגסונד - לילסטרום

    18:59
    הוגסונד1.65
    ‫x‬2.85
    לילסטרום3.35
    S D +3

    מולדה - אודס

    18:59
    מולדה1.65
    ‫x‬3.05
    אודס3.15
    S D +3

    סטרומסגודסט - סארפסבורג

    20:59
    סטרומסגודסט2.30
    ‫x‬2.75
    סארפסבורג2.20
    S D +3

    שבדיה - שבדית ראשונה

    נורשפינג - הלסינגבורג

    15:59
    נורשפינג1.30
    ‫x‬3.45
    הלסינגבורג5.25
    S D +3

    אסקילסטונה - האקן

    15:59
    אסקילסטונה5.75
    ‫x‬3.50
    האקן1.25
    S D +3

    אוסטרסונדס - סולנה

    15:59
    אוסטרסונדס3.55
    ‫x‬2.80
    סולנה1.65
    S D +3

    מאלמו - דיורגרדן

    18:29
    מאלמו1.75
    ‫x‬2.80
    דיורגרדן3.20
    S D +3

    שבדיה - שבדית שניה

    פריי - דגרפורס

    13:59
    פריי2.40
    ‫x‬3.10
    דגרפורס1.95
    S D +3
סה"כ תוצאות 310 סה"כ עמודים 4